Referanslar

"Müge ile yapmış olduğumuz bireysel ses terapisi inanılmaz derecede etkili bir arınma, temizlenme ve kendimi affetmek üzere derin bir ruhsal dinginlik yarattı. Ki halen bu huzurla ve sonsuz ilahi bir gücün tarifsiz sevgisi ile sarmalanmış hissediyorum kendimi. Bu paha biçilmez deneyimi tüm yakın dostlarımın (kendilerine ait bir şekilde) yaşamasını çok isterim. Hayatımda oluşturduğun bu muhteşem aydınlık dilerim ki sana da şifa kaynağı olarak yansır Müge’cim. Sonsuz teşekkürler. Biriciksin, çok değerlisin, varlığına müteşekkirim."

 - Gülçin Tamo, Doktor

"Daha önce herhangi bir meditasyon ve ses terapisine katılmamış biri olarak, Tibet Çanakları beni tahminimin ötesinde, kendimle başbaşa ve dingin bir yolculuğa çıkardı. Açıkça söylemek gerekirse bu kadar etkili olabileceğini hiç düşünmemiştim. İçsel hayatında barışıklık, huzur ve sakinlik arayan, bir şekilde bunu sağlayamayan herkesi Müge’nin çanaklarıyla tanışmaya davet ediyorum. Sadece kendinizi bırakın, yeter..."

 - Berke Balaban, Petrol Mühendisi

"Sarasai duyarlı, yetenekli ve anla ilişkisi tam ve bütün olan bir şifacı olarak çanakların titreşimleri aracılığı ile bana derin bir deneyim ve kişisel farkındalık kazandırdı. Aldığım seans sırasındaki hislerim neredeyse büyülüydü, titreşimlerin etkisindeyken rahatlamış ve daha neşeli hissettim. Çanakların verdiği canlandırıcı his ile bedenimin titreşimlere verdiği tepki şifalandırıcıydı. Sarasai'ın tuttuğu derin alan içinde çok özel bir deneyim yaşadım. Tibet Çanakları ile şifanın dönüştürücü gücünü deneyimlemek isterseniz kendisinden seans almanızı öneririm."

 - Amithaba İlkgün, Gıda Mühendisi

"Sarasai'dan aldığım ses terapisi seansı sonrasında gerçekten uçuyor gibi hafifledim. Rahatlatıcı bir masaj sonrasındaki kadar ve hatta daha derin bir gevşeme ve rahatlama yaşadım, hem de bedenimin genelde gevşemeye direnç gösteren boyun ve omuz bölgelerinde de Tibet Çanaklarının güçlü sesleri çok derine işliyor, ve Sarasai sevecen, farkındalığı yüksek ve müthiş bir terapist."

- Luca Nirmal Bonardo, Masaj Terapisti

  • Facebook

Copyrights reserved.